Son Haberler

Odeabank Kredileri ve Kartları

Odeabank firması 2012 yılında hizmet vermeye başlamış olup kısa sürede çok büyük bir ilerleme kaydederek 2013 yılından itibaren pek çok ödüle layık görülmüştür. Bununla birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üst düzey bir hizmet kalitesi ile çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile bünyesinde yer alan 1500 personelin her biri için huzurlu ve güvenilir bir çalışma ortamı hazırlamış bulunmaktadır. Ayrıca sürekli olarak gelişen personelleri ve hizmet anlayışı ile birlikte Odeabank markası tüm Türkiye’de hem de tüm dünyada bulunan müşterilerine uygun kredi ve kartlar vererek finansal açıdan destek olmakla birlikte esnek ödeme yöntemleri sunarak ödemeleri çok daha rahat bir hale getirmektedir. Odeabank Konut Kredileri başta olmak üzere birçok kredi çeşitlerini yazının devamında bakabilirsiniz.

Odeabank Konut Kredileri

Ev sahibi olmak ya da daha iyi bir eve taşınmak ya da amacınız ne olursa olsun Odeabank müşterilerine uzman kadrosu ile birlikte uygun konut kredisi seçenekleri sunmaktadır.

Odeabank Konut Kredileri mortgage adı ile verilmektedir ve mortgage adı ile verdiği konut kredisini 120 ay vade ile vermekte olup esnek ödeme seçenekleri sunmaktadır. Sabit bir şekilde ödeyebileceğiniz bir kredi türüdür.

Odeabank firması verdiği kont kredilerinde müşterilerine esnek ödeme planı sunmakta olup ödeme planı oluşturma işlemini eğer isterse tamamen müşterilerine bırakabilmektedir.

Bir diğer konut kredisi ise merdiven mortgage olarak adlandırılmaktadır. Bu kredi türünde ise müşteriler ilk adımda ödemelerini düşük bir miktar ile yapmakta olup her yıl istenilen oranda arttırma seçeneğine sahiptir. Yıllar arasında gelir seviyesinde bir artış bekleyen ya da hali hazırda mevcut borçlarının biteceğinin düşünen müşterileri hedefleyen bir ödeme yöntemidir.

Odeabank Kredileri ve Kartları
Odeabank Kredileri ve Kartları

Odeabank İhtiyaç Kredisi

  Odebank markası hayallerini gerçekleştirmek isteyen müşterilerine finansal açıdan destek olmak amacı ile ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Bu kredi türlerinden olan Bireysel İhtiyaç kredisi uzun vade seçenekleri ve ödeme kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Bununla beraber bu krediden yararlanmak isteyen müşteriler teminat olarak bir gayrimenkul, konut ya da iş yeri göstermeleri gerekmektedir. Bununla birlikte teminat olarak gösterilen konutun eksper değerinin %80’ni kredi olarak verilmektedir.

Odeabank ihtiyaç kredisi kullanıcı taleplerine göre  eğitim harcamaları içinde verilmektedir.. Bu kredi türünde Odeabank firması 60 aya varan vade imkanı sunmaktadır. Bu kredi türü için müşterilerin okul banka bilgilerinin yer aldığı bir belge, eğitim ücretinin bir olduğu bir fatura ve okuldan alınan bir belge ile başvuru yapmaları gerekmekte olup onay halinde anında kullanmaya başlamaktadırlar.

Odeabank kartlar

  Odeabank firması müşterilerine pek çok kart hizmeti vermekte olup en çok tercih edilen kart ise Bank’o Bank Axess kredi kartıdır. Bu kart ile her türlü nakit avans işlemini yapabilir eğer istenirse ekstre erteleme işlemi ile bir sonraki ay ödeme işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca bu kart ile birlikte müşteriler tüm Axess özelliklerine sahip olmakta olup Axess’e özel tüm fırsatlardan yararalanabilmektedir. Odeabank kartları arasında her ihtiyaç için uygun bir alternatif bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir