Son Haberler

İNG Bankası Hizmetleri

İNG bank günümüzde en çok tercih edilen bankalardan biri olarak kabul edilmektedir. Bununla birlikte verdiği hizmetler ile ön plana çıkan İNG bank müşterilerine pek çok farklı kredi ve kart seçeneği sunmaktadır. Ayrıca sunduğu bu hizmetlerin ödemeleri konusunda oldukça esnek bir yaklaşım sergileyerek müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır. İNG bank sunduğu hizmetler ile birlikte oldukça geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir.

İNG Bank Kredi Paketleri

İNG bank müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik pek çok kredi seçeneği sunmaktadır. İhtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredi bunlar bazıları. Bununla birlikte uzun vadeler ve düşük faiz oranları ile sunduğu bu kredilerin geri ödenmesi konusunda esnek bir yaklaşım sergilemektedir. İNG Bank kredileri, bankanın güncel internet adresinden sürekli olarak düzenlenmektedir.

İNG Bank ihtiyaç kredisi

İNG bank müşterilerine evlilik, seyahat ya da farklı ihtiyaçları için kredi vermektedir. İNG Bank ihtiyaç kredisi şuan %1.09 faiz oranları ile sunmakta olup, kampanya 5.000 TL ile 50.000TL arasındaki kredi çekim işlemleri için 31 Mart 2017 kadar geçerli olmaktadır. Bununla birlikte ihtiyaç kredisi kampanyası 48 aya kadar varan vade imkanı ile birlikte sunulmaktadır.

ING Konut Kredisi Kampanyası

  İNG bank konut kredisi ile yeni bir ev almak isteyen ya da şu anda oturduğu yeri değiştirmek isteyen müşterilerine finansal olarak destek vermektedir. Bunun için İNG bank müşterilerine %1.16 faiz oranlarından başlayan ve 60 aya varan vade fırsatı ile birlikte konut kredisi sunmaktadır. Ayrıca İNG bank farklı ödeme yöntemleri sunmaktadır. Her ay sabit bir ödeme planı sunduğu gibi, ödeme planı oluşturma konusunda müşterilerini tamamen serbest bıraktığı bir ödeme planı da bulunmaktadır.

İNG Bankası Hizmetleri
İNG Bankası Hizmetleri

ING Taşıt Kredisi

  İNG bank taşıt kredisi 0 yada 2 el araç alımları sırasında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu kredi de İNG bank 48 aya varan vade imkanı ile birlikte düşük faiz oranları vermektedir. Ayrıca kullanıcılarına sunduğu çeşitli ödeme yöntemleri ile birlikte müşterilerine ödeme konusunda da destek olmaktadır.

İNG BONUS Card

İNG bankın sunduğu kartlar arasında İNG Bonus Card müşteriler arasında en çok tercih edilen kart olmaktadır. Bu kart ile yapılan alışverişler ile bonus puan kazanılabilmekte olup eğer istenir hemen harcama ya da biriktirilebilme özelliğine sahiptir. Bu şekilde kullanıcılar isterlerse şimdiki isterlerse gelecek alışverişlerini bedava yapma seçeneğine erişmiş olmaktadır. Bununla birlikte bütün bonus card özelliklerine sahip olan kredi kartı kullanıcılarına pek çok avantaj sağlamaktadır. Bunların yanında internet alışverişinde kullanılabilen kredi kartı ile kullanıcılar güvenli bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapabilme olanağına sahiptirler. Kullanıcıların normal yaşamları içinde acil nakit ihtiyaçları için nakit avans özelliği bulunan kredi kart pek çok kullanıcının nakit ihtiyacını karşılayabilir durumdadır.

İNG bankın kullanıcılarına sunduğu bir diğer kart ise İNG nakit karttır. İNG nakit kart ile birlikte kullanıcılar vadesiz hesaplarındaki miktarı istedikleri gibi kullanabilmekte olup, her türlü bankacılık işlemlerini de bu kart üzerinden yapabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir