Son Haberler
Borsada Hisse Senedi Satmak İçin Zamanlama

Borsada Hisse Senedi Satmak İçin Zamanlama

Borsada alınan hisseler, tamamen sizlerin kafasında oluşturduğu kar çıtasına göre satışa sunulmalıdır. Örneğin 1 koydunuz ve 3 aldınız, 5’i istiyorsanız kağıdınızı satmak yerine yeni yatırımlar yapmak daha zekice olacaktır. Ama tepetaklak olma ihtimalini de gözden kaçırmamak gereklidir!

Zira baktınız ki kar elde ediyorsunuz, işi danışmanlara bırakmak daha doğru olacaktır! Danışmanlar sizler için önceden kestirmiş olduğu “düşüş yaşaması olası olan kağıtlarınızın” satışı için sizden tasdik isteyecektir. Bu sayede belki de paranızı tamamen sıfırlamaktan kaçınabileceksiniz! Doğru yatırımlar yapmak bu alanın altın kaideıdır. şu demek oluyor ki sizler, öncelik olarak ne kadar kazanmak istediğinizi belirlemelisiniz. Yüklü girip, milyon dolarlar elde etmek istiyorsanız borsa ve Forex sizin için iyi bir araç olabilir! Tabii ki piyasayı iyi bilmek ve bu alanda doğru yatırımlar yapmak oldukça önem taşıyan bir detaydır. Siz değerli ziyaretçilerimizin kar görüntüı ortaya koyması ve yatırımlarını öncü bir platformda tutması bakımından çalışan web sitemiz, altın tavsiyeleri maddeler halinde sunuyor;

Gözünüzü çok yükseğe dikmeyin. Yatırımlarınızı kontrollü bir şekilde değerlendirin. Kesinlikle bir “danışmanlık firması” ile çalışın. Danışmanlık firmaları bu işin kurdu olduğundan, düşüş yaşfakat ihtimali olan kağıtları sizlere sunacaktır ve bu alanda sizin tasdikınızı alarak satışını gerçekleştirecektir. Borsa haberlerini sık sık takip edin.

Eğer sunulan tüm maddeleri harfiyen yerine getirebilirseniz borsadan kar elde etmek mümkün olabilir. Kontrollü bir yol çizmeye önem verin, borsadan elde edilebilecek kar şeklinde durumları ne olursa olsun gözden kaçırmayın. Zamanlama çok önemlidir! 1 dakika içinde yatırımınızı 5’e katlayabilir, 5’e katlamış olan yatırımı yine sıfıra indirebilirsiniz. Bu tip dalgalanmaların çok sık görüldüğü borsa piyasası, doğru yatırım ve zamanlamaya göre kağıtları satma gibi durumlarla kıymet kazanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir